Basınçlı Hava Sistemleri

Basınçlı Hava,Sıkıştırırmış ve hacmi küçültülmüş havadırBasınçlı Hava Sistemleri Vidalı; Komprösör,Ön Filtre,Genel Maksatlı Filtre,Basınçlı Hava Kurutucu,Hassas Filtre gibi başlıklardan oluşmaktadır.

Mutlu Mekanik olarak Basınçlı Hava Sistemleri için Tek bir hedefimiz var: Her yerde en verimli, en güvenilir, en yüksek performanslı, kullanımı kolay basınçlı hava sistemlerini oluşturmak. Her ihtiyaca ve talebe cevap veren kompresörler aynı zamanda özel olarak tasarlanmış yeşil üretim uygulamaları sayesinde karbon ayak izimizi azaltmaya yardımcı olur.

Hava ve Yağ Soğutucular
Basınçlı Hava Sistemleri hava ve hava / yağ soğutucuları, geleneksel bakır boru ve kanatçık yerine alüminyum kullanarak optimum soğutma verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, bazı durumlarda giriş sıcaklıklarına eşit olan deşarj sıcaklıklarını sağlayabilmekteyiz. Basit tasarımımız ve iki taraflı montaj braketlerimiz sayesinde, soğutucularımızın montajı ve bakımı kolaydır.

Soğutuculu kurutucular
Basınçlı Hava Sistemleri Hava kurutucularının, kompresörlerimiz gibi çalışması ve montajı kolaydır. Standart boru dişi ile standart boy giriş ve çıkış bağlantılarını kullanırlar.