Baca Filtre Sistemleri

Baca Filtresi, sanayinin gelişmesi ve buna bağlı doğayı kirletici unsurların artması sonucunda, kurulduğu tesislerde bu atıkların zararlı etkilerini azaltarak, öncelikle çalışanların sağlığını, çalışma ortamının güvenliğine ve tesisteki atık malzemelerin mevcut yapılara zararının engellenmesine katkı sağlamaktadır. 

Baca Filtre Sistemleri Kirleten veya kirletmeyen her türlü dumanı,buharı ve gazları filtreleyebileceğiniz bir sistemdir. Bu sayede CO2 ve diğer kirletici maddeleri azaltır. Günümüzün “çevre yanlısı dünyasında” en önemli konu kirletici endüstrilerin nasıl azaltılacağıdır. Firmanızın hemen Baca Filtre Sistemlerini yaptırarak Günümüzün "çevre yanlısı dünyasında" iyi bir örnek olun ve rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Mutlu Mekanik inşa ettiği Baca Filtreleme ünitelerinin 03.07.2009 tarih ve 27277 Sayılı sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliği ve 04.09.2010 tarih ve 27692 kokuya sebep olan emisyonların kontrolü yönetmeliği sınır değerlerinde atık çıkış sağlanmasını garanti eder.
Baca Filtre Çeşitleri
- Kule Gaz Yıkama Filtreleri Scrubber
- Sulu Filtre
- Yağ Filtresi
- Asit Filtresi
- Organik Yağ Filtreleri
- Amin Gazı Filtreleri
- Gaz Yıkama Filtresi
- Karbon Filtresi
- Elektrostatik Filtre
- Koku filtreleri
Baca Filtresinin Kullanım Alanları
- Döküm Sanayi
- Boya Üretim Sanayi
- Deri, Suni Deri Üretim Sanayi
- Maden İşletmeleri
- İlaç Endüstrüsi
- Asit Depolama Tesisleri